54 položek celkem
online UVA lapač FlyDetect - elkill.cz
1 Kč bez DPH
1,21 Kč / ks

Tento UVA lapač hmyzu využívá nejmodernější technologii online monitoringu hmyzu. Chytrý lapač hmyzu s kontrolou 24/7, připojen na Váš PC i chytrý telefon, zajistí okamžitý...

Kód: 115
Lepová deska pro lapač I-trap 30 - elkill.cz
75 Kč bez DPH
90,75 Kč / ks

Náhradní lepové desky Alcochem pro UVA lapač I-trap 30 LED, s rastrem pro snazší počítání hmyzu, s perforací ve středu desky, materiál plast.

Kód: 139
Lepová deska pro lapač Armadilha - elkill.cz
81 Kč bez DPH
98,01 Kč / ks

Náhradní plastová lepová deska pro UVA lapač hmyzu Armadilha

Kód: 151
Lepová deska PestWest karton - elkill.cz
82 Kč bez DPH
99,22 Kč / ks

Náhradní lepová deska do lapačů hmyzu, černá, karton, 425x245 mm

Kód: 127
Lepová deska pro Flex trap 100 WP - elkill.cz
82 Kč bez DPH
99,22 Kč / ks

Modrá plastová náhradní lepová deska pro UVA lapač hmyzu FLEX-trap 100 WP s krytím IP65 - vodotěsný lapač. K počítání hmyzu lze využít zdarma mobilní aplikaci výrobce...

Kód: 142
Lepová deska pro lapač Sunburst - elkill.cz
82 Kč bez DPH
99,22 Kč / ks

Náhradní lepová deska pro UVA lapač hmyzu Sunburst

Kód: 136
Led Glue Board 600x600
104 Kč bez DPH
125,84 Kč / ks

Speciálně vyvinutá lepová deska pro Qualis LED UVA lapač hmyzu.

Kód: 229
Lepová deska Pest West plastová - elkill.cz
105 Kč bez DPH
127,05 Kč / ks

Náhradní lepová deska do lapačů hmyzu, plastová, vhodná i do vlhkého prostředí, rozměry 24,5 x 42,5 cm

Kód: 130
Lepová deska pro ECO trap 4 - elkill.cz
127 Kč bez DPH
153,67 Kč / ks

Náhradní lepová deska pro UVA lapač hmyzu Eco-trap 4, s rastrem pro snazší počítání.

Kód: 145
Lepová deska pro lapač I-trap 120 - elkill.cz
127 Kč bez DPH
153,67 Kč / ks

Náhradní lepové desky Alcochem pro UVA lapač hmyzu I-trap 120E WP s rastrem pro snazší počítání hmyzu.

Kód: 148
UVA zářivka 8watt pro lapač Armadilha - elkill.cz
224 Kč bez DPH
271,04 Kč / ks

UVA zářivka pro lapač hmyzu Armadilha, 8watt

Kód: 154
UVA zářivka 15 watt PestWest FEP - elkill.cz
232 Kč bez DPH
280,72 Kč / ks

Zářivka PestWest Quantum Sylvania UV-A 15W folio T8 rozměry 2,6cm x 43,8cm Nejpoužívanější UVA zářivka do světelných lapačů hmyzu, výrobcem garantovaná svítivost 9000 hodin (1...

Kód: 157
Nahoru
Další produkty

Zde najdete kompletní sortiment elektrických UVA lapačů hmyzu od renomovaných výrobců z Británie a Holandska. Na našich webových stránkách naleznete také příslušenství k lapačům - náhradní UVA zářivky a náhradní lepové desky. Dodáváme také náhradní díly k lapačům.

PROFESIONÁLNÍ LAPAČE

V této kategorii naleznete dva základní druhy lapačů. Prvními jsou lapače hmyzu s lepovou deskou splňující požadavky HACCP. Jsou určené především do restaurací, hospod, kuchyní, a dalších potravinářských provozů, kde jsou kladeny požadavky hygienické normy.
Druhým typem profesionálních elektrických lapačů hmyzu jsou ty s elektrickou mřížkou, které zajišťují dlouhodobou ochranu před létajícím hmyzem a mají široké uplatnění v různých odvětvích. Nelze je ale používat v potravinářství.

LAPAČE S LEPOVOU DESKOU

V potravinářských provozech by měly být používány lapače hmyzu s lepovou deskou (nesmí se z hygienických důvodů používat elektrická mřížka), dále musí mít foliované UV-A zářivky (riziko fyzikální kontaminace z roztříštěné zářivky) a materiál lapače by měl být ideálně nerez, respektive celokovová konstrukce.


LAPAČE S ELEKTRICKOU MŘÍŽKOU

Lapače likvidující hmyz pomocí vysokonapěťové elektrické mřížky, jsou vhodné do prostor, kde je vyšší výskyt hmyzu, prašné prostředí apod. Výhodou těchto lapačů je o něco nižší náročnost na pravidelnou údržbu (výměny lepových desek jsou výrazně častější než údržba elektrické mřížky nebo vyprázdnění zásobníku na hmyz). Další výhodou je rozsáhlá plocha, kterou dokáží pokrýt. Proto své uplatnění nachází především v oblasti průmyslové výroby nepotravinářského zaměření a ve skladech zboží různého charakteru.


DESIGNOVÉ LAPAČE HMYZU

Jejich tvar, barva, zpracování a tvary splňují kromě funkčnosti také požadavky na estetické vnímání, pomáhají dotvářet ráz interiéru nebo jsou zcela nenápadné. Plní tedy funkci elegantního svítidla a zároveň prostor chrání před obtěžujícím hmyzem. Lepová deska je nenápadně skryta uvnitř lapače, příjemné modré světlo UVA zářivek dotváří příjemnou atmosféru pro člověka a silně láká hmyz, a tak Vaši klienti neztrácí pocit pohodlí a útulného prostředí.


SPECIÁLNÍ LAPAČE

Tyto lapače byly vyvinuty do náročného prostředí, případně přímo extrémních podmínek. Jednotlivé modely splňují různý stupeň ochrany IP nebo zóny ATEX. Nachází se zde lapače vhodné do vlhkého prostředí či odolávají dokonce přímému postříkání vodou. Jsou vhodné do korozivního prostředí, prostředí s vysokým množstvím prachu, nebezpečných koncentrací plynu, explozivního prostředí apod.


PŘÍSLUŠENSTVÍ K LAPAČŮM

Zde naleznete náhradní lepové desky nebo UVA zářivky pro každý typ lapače, který na trh uvádíme. Nevíte-li si rady s výběrem pro Vás nejvhodnějšího lapače, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro Vás. Zajišťujeme také náhradní díly ke kompletnímu sortimentu lapačů z naší nabídky. Ty jsou vždy na objednání.