Pasti na hlodavce

2 položek celkem
Myšoplaš - odpuzovač hlodavců - elkill.cz
245 Kč bez DPH
296,45 Kč / ks

slyšitelný zvukový odpuzovač hlodavců, chráněný prostor 100-150m2

Kód: 70
Elektrická vícenásobná past na hlodavce -elkill.cz
6 745 Kč bez DPH
8 161,45 Kč / ks

Past je určena k zabíjení hlodavců od velikosti myši po velikost potkana. Po zasažení hlodavce se automaticky sama opět připraví k další ráně znovu a znovu, aniž by ji...

Kód: 67

V této sekci budou postupně přibývat chytré pasti na hlodavce různých druhů a velikostí, které jsou vybaveny technologií, jež usnadňuje a zeefektivňuje odchyt hlodavců. Vývoj v technologiích postupuje i v oblasti deratizace a hubení pomocí nástrah (návnada s přídavkem toxických látek způsobujících smrt) není v mnoha odvětvích lidské činnosti přípustné (potravinářství, farmaceutický průmysl apod.) nebo nevyhovuje z etických hledisek. Dále se zde nachází odpuzovače hlodavců, které slouží jako prevence před vniknutím hlodavců do budovy.

CHYTRÉ PASTI NA HLODAVCE

Existují pasti s funkcí dálkové signalizace o odchycení hlodavce (past po sklapnutí odešle email, SMS nebo se na ní rozsvítí kontrolka), dále existují vícenásobné elektrické pasti se zásobníkem, které dokáží zabít a pojmout více jedinců (není tedy nutná tak častá kontrola a přesto stále dochází k odchytu hlodavců). V naší aktuální nabídce se nachází past, která dokáže zabít více hlodavců různých velikostí a vždy se znovu připraví k likvidaci dalšího kusu ihned po zásahu. Není nutné ji znovu natahovat. Její kontrola nemusí být tak četná, je třeba pouze pravidelně odstraňovat usmrcené kusy, které se nachází v těsné blízkosti pasti. Návnada a spouštěcí mechanismus mají dlouhou trvanlivost. To je efektivní a dlouhotrvající metoda likvidace na principu 24/7.

Odpuzovače hlodavců

Aby Vám dobře sloužil odpuzovač hlodavců, je třeba znát princip jeho fungování. Slouží jako prevence, tedy proti vnikání hlodavců do Vaší chalupy, chaty, garáže apod. Nepříjemný zvuk hlodavce odradí od pronikání do budovy, bude si raději hledat jiné místo k žití, protože pisklavý zvuk je mu protivný. Jestliže již hlodavci ve vaší budově bydlí, odpuzovač tuto situaci nevyřeší a je třeba sáhnout po represivním opatření (pasti, nástrahy apod.).