měřidlo UVA tester bluetooth

Kód: 214
Značka: Alcochem
2 178 Kč 1 800 Kč bez DPH
Skladem

Měřidlo produkce UVA záření, které se propojuje s Vaším chytrým telefonem pomocí bluetooth. Tento UVA tester navazuje na několikaletou tradici UVA testeru, který se s chytrým telefonem propojoval konektorem. Do svého chytrého telefonu si stáhnete aplikaci zdarma (na app store nebo google play), pro spojení se využívá bluetooth 4.0 a vyšší, je napájen 6V baterií (součástí balení je baterie s životností cca 1 rok). Tester je chráněn silikonovým pouzdrem (součást balení), lze jej používat v teplotách od 5-60°C, ochrana IP20, váží 38 g, rozměry 40 x 80 x 17 mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Měřidlo UV-A Tester

UV-A tester je jednoduchý, praktický, dostupný a účinný prostředek, díky kterému by se měla stát běžnou praxí včasná výměna a kontrola funkčnosti UV-A zářivek v lapačích. V praxi bohužel bývají většinou zářivky měněny pozdě, někde dokonce vůbec a kontrola hmyzu v daném prostředí tudíž není zajištěna.

Ovládání UV-A testeru skrze mobilní telefon, přehledné a výmluvné zobrazení výsledku a také miniaturizace měřidla (můžete jej nosit například na klíčích) umožňuje kontrolu kdykoli, kdekoli a pravidelně. Není třeba velká příprava, abyste si zkontrolovali kteroukoli zářivku.

Pro spolehlivé změření vln je třeba, aby UV-A zářivka byla v provozu minimálně 5 minut, samotné měření pak trvá cca 10 vteřin. Pro nezkreslený výsledek je třeba, aby měření nebylo rušeno zvoněním či vibrací. Výsledek se zobrazí na displeji chytrého telefonu na barevné stupnici rozdělené do 5 oddílů. Výsledek je možné uložit.  Dokáže měřit všechny typy UV-A zářivek.

Kvalita měření bohatě postačuje pro potřeby kontroly ve vlastním podniku či provozovně, pro potřeby techniků DDD v terénu i pro účely státních kontrolních orgánů.

Aplikace pro UV-A tester pro mobilní zařízení je k testeru zdarma.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství k UVA lapačům hmyzu
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.038 kg