UVA LED Quantum X zářivka foliovaná 55 cm T5

Kód: 232
Značka: Pest West
1 577,84 Kč 1 304 Kč bez DPH
Skladem

Unikátní vzhled, o světelné roky před ostatními

Žádné oslňující UV paprsky běžné u ostatních LED čipových technologií ostatních výrobců. Oslnění může být nepříjemné pro člověka a příliš intenzivní pro hmyz. UVA LED zářivka s vláknem uvnitř, svítí celá difusně rozptýleným světlem, v úhlu 360°, o 35 % úspornější než ostatní UVA LED zářivky, životnost 3 roky.

Do všech LED lapačů hmyzu  od výrobce PestWest: Qualis, On TOP Pro2 X, Sirius X, Stellaris, Chameleon EXG X

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zcela odlišná technologie oproti jiným LED zářivkám na trhu

Mimořádně úsporná a výkonná UVA LED zářivka s životností 3 roky, maximální pík při 370 nm. Délka 55 cm. Tloušťka T5. FEP foliování - netříštivá, vhodná do provozu s HACCP.

Vláknové LED diody poskytují rovnoměrné rozložení světla s nízkou intenzitou oproti oslňujícímu efektu stávajících LED zářivek. PestWest vláknová LED má 24 individuálních LED pásků ve šroubovici, které jsou připevněny na translucentní keramický podklad. Ten jim umožňuje zářit UV paprsky v 360°. Pro porovnání, ostatní LEDky jsou připevněny na pevné desce, vyzařující světlo v mnohem užším pouze dopředu směřujícím 120° paprsku. Výzkumy ukázaly, že míra záchytu hmyzu se zvyšuje, pokud je uvnitř lapače zachována část UV záření, než pokud svítí výhradně ven. 

360° paprsek vysoce atraktivního světla rovnoměrně rozprostřený přes 400 LED diod poskytuje vynikající atraktivitu pro létající hmyz.

Reálná spotřeba 13 wattů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství k UVA lapačům hmyzu
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 0.2 kg