Lapač hmyzu Chameleon 4x4

Kód: 85/BIL 85/NER Zvolte variantu
Značka: Pest West
21 288,74 Kč 40 965,76 Kč od 21 288,74 Kč 17 594 Kč bez DPH 33 856 Kč bez DPH od 17 594 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta

Lapač hmyzu pro průmyslové prostředí pokryje 440 m2, má oboustrannou lepovou desku, je vybaven úsporným elektronickým předřadníkem a lepovou desku lze snadno měnit zboku bez otevírání přístroje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento celokovový bíle lakovaný elektrický UVA lapač hmyzu pro průmyslové využití v rozlehlých potravinářských prostorách má pokrytí 440 m2 a zvládne zahubit i velice malé druhy hmyzu díky oboustranné desce. Splňuje požadavky HACCP, lze jej proto využít v potravinářství, farmacii a dalších na hygienický provoz náročných podmínkách. Jeho provozní náklady jsou i při velkém pokrytí a vysokém výkonu příznivé, neboť využívá technologii elektronického předřadníku namísto standardní technologie se starterem. Lepová deska se snadno mění zasunutím zboku. Lapač není třeba otevírat.

 

Varianta tohoto lapače v nerezovém provedení se liší také v zařazení ochrany IP. Tento celokovový nerezový lapač hmyzu pro průmyslové využití je konstruován tak, aby obstál v nejnáročnějším prostředí. Lapač obdržel certifikaci ATEX 22 – potenciálně výbušné prostředí. Zároveň splňuje IP 65 – lze provozovat ve vlhkém, prašném, nečistém prostředí způsobujícím korozi. Jeho dosah činí 440 m2 a zvládne zahubit i velice malé druhy hmyzu díky oboustranné desce. Jeho provozní náklady jsou i při velkém prokrytí a vysokém výkonu příznivé, neboť využívá technologii elektronického předřadníku namísto standardní technologie se starterem. Lepová deska se snadno mění zasunutím zboku. Lapač není třeba otevírat.

 

Technické parametry:   

rozměry:             výška 61,5 cm x šířka 63,5 cm x hloubka 16,5 cm

váha:                    15,5 kg

instalace:            zavěšení ze stropu, oblast pokrytí 440 m2

materiál:             celokovová konstrukce, nerezové provedení

UV-A                     4 x 40 watt UV-A foliovaná zářivka (FEP)

                               technologie Reflectobact, elektronický předřadník

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické UVA lapače hmyzu
Záruka: 2 roky