Integrovaný systém ochrany před škůdci IPM

Kód: 282
1,21 Kč 1 Kč bez DPH
Na dotaz

Pro naše stálé klienty zajišťujeme IPM - integrovaný systém ochrany před škůdci, který je na míru sestaven po důkladném seznámení s daným podnikem. Součástí tohoto systému je monitoring deratizace, monitoring výskytu lezoucího a létajícího hmyzu s jeho případnou represí, sítě a hroty proti usedání ptactva a další činnosti, které vedou k zajištění výborného Integrated Pest Control Managementu. Našim klientům se staráme o kompletní dokumentaci, důraz klademe na soulad s požadavky HACCP,  IFS, BRC apod. Poskytujeme podporu pro úspěšné zvládnutí všech typů auditů.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vítejte na stránkách ELKILL, vašeho spolehlivého partnera při zajišťování bezproblémového chodu Vašeho podniku i v oblasti DDD. 

Proč volit nás?

  • Profesionální přístup: Naši technici jsou vyškoleni k poskytování služeb na nejvyšší úrovni. Každý případ posuzují individuálně a důraz kladou na dostatečnou a úplnou diagnostiku problému.
  • Bezpečnost na prvním místě: Používáme metody, které jsou bezpečné pro lidi, zvířata i životní prostředí.
  • Rychlá reakce a funkční řešení: Rozumíme, že jakýkoli škůdce je problém nejen pro zdraví lidí, bezpečnost produktů, ale také pro reputaci firmy a v neposlední řadě obtěžuje svým výskytem zaměstnance. I v komplikovaném prostředí výroby potravin nebo jinak citlivých produktů dokážeme nalézt řešení, které je realizovatelné, smysluplné a ve shodě s legislativními požadavky.
  • Dlouhodobé řešení: Nejenže odstraníme aktuální problém, ale také poskytneme doporučení a řešení, jak předejít opětovnému výskytu.

Pokud nejste spokojeni s ochranou před škůdci ve Vaší společnosti nebo zavádíte DDD řešení zcela nově, neváhejte nás kontaktovat. Přijedeme na osobní schůzku, kde se seznámíme s provozem, dokumentací, Vašimi potřebami a následně vypracujeme cenovou nabídku na míru tak, aby se Vaše starost stala naší starostí. Volejte, případně stačí vyplnit kontaktní formulář (do textu prosím uveďte telefonní číslo) nebo pošlete email a my se Vám ozveme, domluvíme den a hodinu návštěvy. 

Reference na vyžádání.